Опис
SKZOO - це проєкт південнокорейського бой-бенду Stray Kids або SKZ, де кожен учасник отримує призначений персонаж. Назва походить від скорочення СКЗ і зоопарку SKZ + ZOO.
Skzoo вперше був представлений 2 лютого 2021 року з піснею "God's Menu".
В учасника гурту Синміна персонаж PuppyM, бо його завжди порівнюють із цуценям.
Іграшка прикрасить вашу колекцію, підійде на подарунок фанатам гурту Stray Kids. Так само м'яку іграшку можна подарувати друзям, колегам, дітям або просто прикрасити свій будинок.
Якісна, фабрична іграшка зроблена з м'якого матеріалу, приємного на дотик, щільно наповнена і не втрачає форму.
Висота іграшки 20 см. Ширина 12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Бежевий |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 12 см |
| Вага | 100 г |
| Прання | Машинна/ручна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴





