Опис
🐭 Мишеня Джеррі — герой, якого люблять усі!
Плюшева іграшка Джеррі — головний персонаж легендарного мультфільму «Том і Джеррі», який дарує радість не одному поколінню дітей та дорослих.
М’яка, пухнаста, дуже приємна на дотик — ця іграшка неодмінно стане улюбленцем у вашій колекції або прекрасним подарунком для дитини 💖
- 🎬 Відомий персонаж — Джеррі з «Том і Джеррі»
- 📏 Висота іграшки: 32 см
- 🎁 Ідеально для подарунка
- 🧸 Надзвичайно м’яка та приємна на дотик
- 👧 Підходить для дітей та дорослих
Подаруйте собі або близьким щось чарівне! 🧡
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Помаранчевий |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 20 см |
| Вага | 125 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Персонажі | Tom and Jerry |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴






