М'яка іграшка Джекс із веб-серіалу "Дивовижний цифровий цирк", 42 см, "The Amazing Digital Circus"


Опис
Джекс (англ. Jax) - фіолетовий кролик, безтурботний ошуканець, який знущається з інших персонажів.
Серіал розповідає про дівчину (Помні), яка, одягнувши шолом віртуальної реальності, потрапляє у цифровий всесвіт, де бачить п'ятьох інших персонажів, які так само, як вона, не пам'ятають своїх імен та минулого. «Цифровий цирк» — це історія про химерний штучний інтелект, що безжально знущається над шістьма людськими душами заради власної розваги.
Розмір 42 см.
вага: 140 р.
Відмінний подарунок усім шанувальникам веб-серіалу "Дивовижний цифровий цирк", як подарунок в офіс, для дому та як прикраса інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Бежевий |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 16 см |
| Вага | 145 г |
| Прання | Ручна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



