Опис
Милий і ультра м'який плюшевий Стіч, заввишки 25 см - обов'язковий атрибут для всіх шанувальників мультфільму Ліло і Стіч!
Ця симпатична, приємна на дотик плюшева іграшка в точності повторює персонаж улюбленого героя.
Stitch - чудовий подарунок для шанувальників мультфільму Волта Діснея.
М'яку іграшку можна подарувати друзям, знайомим, колегам, близьким родичам або просто прикрасити свій будинок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Синій |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 20 см |
| Вага | 160 г |
| Прання | Ручна |
| Персонажі | Disney |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴






