Опис
Змія дуже шанована на Сході за її мудрість та доброзичливість. Льонна і повільна, вона може зібратися в одну мить і вразити супротивника як словом, а й ділом. Але частіше Змія миролюбна та поблажлива.
М'яка іграшка Зелена змія стане чудовим подарунком на новий рік, різдво чи день святого Миколая.
Довжина іграшки 175 см.
Приємна на дотик, щільно наповнена та не деформується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Зелений |
| Висота | 8 см |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 175 см |
| Вага | 380 г |
| Прання | Ручна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴





