Опис
Креативна сумка через плече із зображенням привиду (черепа)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Черепа |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Кількість відділень | 1 |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴







