Опис
Гаманець для монет у вигляді Хацуні Міку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МІК |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴





