Плюшева іграшка Капібара, Capybara, М'яка іграшка капібара 18 см, Водосвинка




290 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00079
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Капібара - найбільший гризун у світі. Капібара славиться своїм мирним характером і здатністю потоваришувати з іншими тваринами та птахами. Друга назва капібари - водосвинка.
Дуже м'яке і пухнасте створіння неодмінно принесе позитивні емоції власнику)
М'яку іграшку можна подарувати друзям, знайомим, колегам, близьким родичам або просто прикрасити свій будинок.
Розмір іграшки 18 см. Висота в холці 12 см.
Рекомендації щодо догляду
За необхідності можна прати вручну з м'яким мийним засобом. Сушити на повітрі, подалі від опалювальних приладів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 12 см |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 18 см |
| Вага | 105 г |
| Прання | Ручна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴



