Санс (англ. Sans ) - це ключовий персонаж у популярній грі Андертеїл, Undertale. Він скелет, який ходить завжди в блакитній куртці з капюшоном. Санс завжди посміхається, є братом Папіруса.
Іграшки із серії створеної за мотивами гри Undertale.
Особистість:
Санс дуже невимушена особистість. Скелет любить поспати, що і робить під час перерв на роботі. Санс відомий своїми жартами, що дуже виводить його брата, Папіруса. На перший погляд Санс добрий і доброзичливий, але в особливі моменти скелет цілком може показати себе з іншого, небезпечного боку. Здається, його дружелюбність - всього лише маска, що приховує його справжню сутність.
Оригінальний дизайн
Якісні матеріали виконання, штани та куртка знімаються.
М'яка іграшка з вишитими рисами обличчя
розмір 20 см.
вага: 140 г.
Чудовий подарунок усім шанувальникам гри Undertale, як подарунок в офіс, для дому, і як прикраса інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Блакитний |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 16 см |
| Вага | 145 г |
| Прання | Ручна |
- Ціна: 420 ₴







