Таблиця множення Монтессорі, Навчальна дерев'яна іграшка Монтессорі множення. розвиваюча іграшка, 18х18 см
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00091
Ключовий принцип методики Монтессорі - "Допоможи мені зробити це самому". Він передбачає, що дорослий розбирається, чим цікавиться дитина, забезпечує їй основу для цікавих занять і вчить користуватися нею.
Розвивальна дерев'яна іграшка за методикою Монтессорі допоможе вашій дитині в ігровій формі вивчити таблицю множення.
Підходить для дітей від 3х років, також може використовуватися в школі, як додатковий інструмент навчання.
Ще одна особливість цієї іграшки для наймолодших - це розвиток дрібної моторики, координації рухів і навчання кольорам.
Дрібні деталі, не підходять для дітей віком до 3 років.
Характеристики:
Матеріал: дерево
Розмір:
Дошка 17,60x17,60x1.5 см
Розмір кубиків: 15x15 мм
Комплект:
81 кубик розміром 15x15 мм, дошка
Матеріал:
дерево вкрите водною фарбою
Вага: 230 г
Вік: 3+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дидактичні матеріали |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 82 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 176 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 15 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
- Ціна: 650 ₴











