Дерев'яний рухливий чоловічок, хлопчик, кольоровий, іграшка Монтессорі, розвиток дрібної моторики та уяви
Ключовий принцип методики Монтессорі - "Допоможи мені зробити це самому". Він передбачає, що дорослий розбирається, чим цікавиться дитина, забезпечує їй основу для цікавих занять і вчить користуватися нею.
Дозвольте дітям виставляти пози ляльки відповідно до зображень на картці та розвивайте їхню спостережливість.
Розвиває уяву, концентрацію та зорову пам'ять.
Розвиває дрібну моторику.
Дерев'яний матеріал міцний і довговічний.
Підходить, як додатковий дидактичний матеріал для індивідуальних занять вдома або в дитячому садку.
Дрібні деталі, не підходять для дітей віком до 3 років.
Характеристики:
Матеріал: дерево, картон
Розмір:
Упаковка: 17,80x12,00x3 см
Розмір чоловічка (максимум): 31x29,5 см
Розмір карток: 8x8 см
Комплект:
Дерев'яний чоловічок, 24 картонні картки з двостороннім друком
Матеріал:
дерево вкрите водною фарбою, картки - картон
Вага: 100 г
Вік: 3+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haibao |
| Тип | Дидактичні матеріали |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 25 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Вага | 100 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 178 мм |
| Ширина упакування | 123 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
- Ціна: 370 ₴












