М'яка іграшка Людина Павук, герой Марвел, 25 см


Опис
Людина павук за коміксами Marvel у вигляді м'якої іграшки. Іграшка в точності повторює образ коміксного персонажа Spider Man.
Іграшка привертає увагу оригінальним дизайном і якісним виконанням.
Плюшева іграшка виконана з яскравого та безпечного матеріалу.
Іграшка популярного супергероя Спайдермена стане чудовим подарунком, як дитині, так і дорослому.
Розмір: 25 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Червоний |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 12 см |
| Вага | 100 г |
| Прання | Ручна |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



