Опис
Супермен за коміксами DC Comics у вигляді м'якої іграшки. Іграшка в точності повторює образ персонажа коміксів Superman.
Іграшка привертає увагу оригінальним дизайном і якісним виконанням.
Плюшева іграшка виконана з яскравого і безпечного матеріалу.
Іграшка популярного супергероя Супермена стане чудовим подарунком, як дитині, так і дорослому.
Розмір: 25 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Синій |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 12 см |
| Вага | 100 г |
| Прання | Ручна |
| Персонажі | Месники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴





