Плюшева іграшка Sanrio Куромі Хеллоу Кітті, Kuromi Hello Kitty, 25 см



Опис
Куромі (Kuromi) - герой аніме Будь ласка, моя Мелоді, Onegai My Melody, від творців Hello Kitty.
Білий кролик або істота, схожа на чортеня, у чорному блазнівському капелюсі з рожевим черепом спереду і чорним диявольським хвостом. Вираз обличчя Куромі змінюється залежно від його настрою.
Її день народження - Хелловін. Її ім'я перекладається з японської на англійську як "чорна красуня".
Ця іграшка принесе позитивні емоції власнику)
М'яку іграшку можна подарувати друзям, знайомим, колегам, близьким родичам або просто прикрасити свій будинок.
Розмір м'якої іграшки 25 см.
Іграшку можна прати вручну або на делікатному пранні в пральній машинці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanrio |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Наповнювач | Синтепон |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 10 см |
| Вага | 100 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Персонажі | Hello Kitty |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



