М'яка іграшка Джун Лі Геншин Імпакт, 20 см, Zhongli - персонаж гри Genshin Impact


Опис
Джун Лі - персонаж гри Genshin Impact у вигляді м'якої іграшки. Іграшка повторює образ героя гри Геншин імпакт.
Джун Лі або Чжун Лі з'являється як консультант Ритуального Бюро "Ваншен" у Том I. Розділ II.
Іграшка привертає увагу оригінальним дизайном і якісним виконанням.
Плюшева іграшка виконана з яскравого та безпечного матеріалу.
Іграшка популярного персонажа Zhongli стане оригінальним подарунком для фанатів гри Геншин імпакт, як подарунок як дитині, так і дорослому.
Довжина іграшки: 20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Плюш |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 12 см |
| Вага | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



