М'яка іграшка Клі персонаж Геншин Імпакт, 20 см, Klee - аніме персонаж гри Genshin Impact


Опис
Клі - персонаж гри Genshin Impact. Іграшка повторює образ героя гри Геншин імпакт.
Клі - іграбельний аніме герой у грі Genshin Impact.
Іграшка привертає увагу оригінальним дизайном і якісним виконанням.
Плюшева іграшка виконана з яскравого і безпечного матеріалу.
М'яка лялька популярного персонажа Klee стане оригінальним подарунком для фанатів гри Геншин імпакт, як подарунок як дитині, так і дорослому.
Довжина іграшки: 20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Плюш |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 8 см |
| Вага | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴



