Опис
Наближається рік зеленого дракону і він має стати особливим для всіх українців. І цей дракон може виконати найзаповітніше бажання)))
А ще стане гарним доповненням Вашого новорічного образу та чудовим подарунком для ваших близьких.
Кожна брошка пакується в індивідуальну коробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 0.2 кг |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість каменів | 10 шт. |
| Матеріал | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Новий рік/Різдво, Східні мотиви, Тварини |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴










