М'яка іграшка Дракон зелений, 40 см, подарунок на новий рік

Опис
Новий 2024 рік згідно зі Східним календарем, рік Зеленого Дерев'яного Дракона.
Цей знак вважається одним із найсильніших знаків китайського зодіаку, він символізує міць, силу та енергію.
М'яка іграшка Дракон підійде на подарунок на день народження і особливо актуальна на різдво, св. Миколая і як подарунок на новий рік дракона.
Довжина іграшки 40 см.
Приємна на дотик, щільно наповнена і не деформується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 150 г |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал | Плюш |
| Персонажі | Як приручити дракона |
| Стан | Новий |
| Прання | Ручна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴



