Опис
Брошка у вигляді метелика стане милим доповненням до Вашого образу або гарним подарунком для Вашої близької людини. Метелик оснащений достатньою кількістю страз, які красиво переливаються при денному та штучному світлі.
Звертаємо Вашу увагу, що кожна брошка пакується в індивідуальну подарункову коробочку і Ви можете відправити подарунок відразу одержувачу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Новий рік/Різдво, Східні мотиви, Тварини, Метелики/комахи, Весілля |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Вага | 0.007 кг |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | емальована сталь з гальванічним покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴



