Опис
Брошка у вигляді чотирилистої конюшини стане милим доповнення до Вашого образу або гарним подарунком для Вашої близької людини. Брошка оснащена достатньою кількістю страз, які гарно переливаються при денному та штучному світлі.
Звертаємо Вашу увагу, що кожна брошка пакується в індивідуальну подарункову коробочку і Ви можете відправити подарунок відразу одержувачу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Новий рік/Різдво, Східні мотиви, Весілля |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вага | 0.009 кг |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴








