Наручний годинник Куромі Хеллоу Кітті, фіолетові, аніме Kuromi Hello Kitty, у подарунковій коробці
Опис
Куромі (Kuromi) - герой аніме Будь ласка, моя Мелоді, Onegai My Melody, від творців Hello Kitty.
Білий кролик або істота, схожа на чортеня, у чорному блазнівському капелюсі з рожевим черепом спереду і чорним диявольським хвостом. Вираз обличчя Куромі змінюється залежно від його настрою.
Її день народження - Хелловін. Її ім'я перекладається з японської на англійську як "чорна красуня".
Годинник можна подарувати дівчинці на день народження, друзям, знайомим, колегам, близьким родичам і все фанатам Kuromi)))
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дитячі |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хром |
| Браслет/Ремінець | Комбінований |
| Протиударні | Ні |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Колір браслета/ремінця | Фіолетовий |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Персонажі | Hello Kitty |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Висота | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 15 мм |
| Вага | 40 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴








