Плюшева іграшка кішка Хеллоу Кітті, червона, з мультфільму Hello Kitty, 20 см
Опис
Hello Kitty - персонаж японської поп-культури, зображується у вигляді білої кішки породи японський бобтейл із бантом на голові. Повне ім'я Kitty White
Хеллоу Кітті улюблений персонаж усіх дівчаток! Іграшка принесе масу позитивних емоцій)
М'яку іграшку можна подарувати друзям, знайомим, колегам, близьким родичам або просто прикрасити свій будинок.
Розмір м'якої іграшки 20 см.
Іграшку можна прати вручну або на делікатному пранні в пральній машинці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanrio |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Наповнювач | Синтепон |
| Колір | Червоний |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 10 см |
| Вага | 100 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Персонажі | Hello Kitty |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴








