Опис
Брошка у вигляді троянди стане справжньою "перлиною" Вашого вбрання, додасть елегантності та ніжності образу.
А ще стане чудовим подарунком для близької Вам людини. Адже дарувати подарунки з приводу і без - це так приємно! Радуйте себе та своїх близьких!
Кожна брошка пакується в індивідуальну коробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Новий рік/Різдво, Східні мотиви, Тварини |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴







