Підвіс серце, ламане золото, біжутерія, 2,5*2,3 см, колір золото, в подарунковій коробці

Опис
Милий підвіс підкорить Ваше серце!
Підвіс пакується в подарункову коробку, тому це чудове готове рішення для подарунка дорогій Вам людині.
Біжутерія найвищої якості.
размер подвеса 2,5*2,3 см
длинна цепочки 44+5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Тематика малюнка/форми | Новий рік/Різдво, Східні мотиви, Весілля, Серце, день святого Валентина |
| Матеріал | Сталь |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина ланцюжка | 44 мм |
| Вага | 0.009 г |
| Колір | Золотистий |
| Стать | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



