Опис
Що символізує Змія у китайському гороскопі?
Змія дуже шанована на Сході за її мудрість та доброзичливість. Льонна і повільна, вона може зібратися в одну мить і вразити супротивника як словом, а й ділом. Але частіше Змія миролюбна та поблажлива.
А ще стане гарним доповненням Вашого новорічного образу та чудовим подарунком для ваших близьких.
Кожна брошка пакується в індивідуальну коробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Новий рік/Різдво, Східні мотиви, Тварини |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вага | 0.007 кг |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴







