Опис
Ця сумка виготовлена з високоякісного нейлону та підкладки з поліестеру.
Сумка призначена для зручного носіння, що робить її ідеальною для використання протягом усього дня, будь то походи, кемпінг або просто прогулянка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Трапеція |
| Матеріал | Нейлон |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴








