Опис
Ця сумка виготовлена з високоякісного нейлону та підкладки з поліестеру.
Сумка призначена для зручного носіння, що робить її ідеальною для використання протягом усього дня, будь то походи, кемпінг або просто прогулянка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Білий |
| Довжина | 20 мм |
| Висота | 33 мм |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 7 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ширина | 6 мм |
| Форма | Трапеція |
| Стиль | Молодіжний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴









