Плюшева іграшка Хеллоу Кітті, наречена, аніме Hello Kitty, 23 см



Опис
Ця іграшка принесе позитивні емоції власнику)
М'яку іграшку можна подарувати друзям, знайомим, колегам, близьким родичам або просто прикрасити свою оселю.
Розмір м'якої іграшки 23 см.
Іграшку можна прати вручну або на делікатному пранні в пральній машинці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanrio |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Наповнювач | Синтепон |
| Колір | Бежевий |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 18 см |
| Довжина | 8 см |
| Вага | 100 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Персонажі | Hello Kitty |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴



