Опис
Компактна сумка у вигляді улюбленого персонажа "Куромі" стане милим аксесуаром для вашої дитини.
20*7*20 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Плюш |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 7 см |
| Основні | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основне |
| Ручки | 2 |
| Стиль | Молодіжний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴





