Опис
Компактна сумка у формі гусака стане милим аксесуаром вашого літнього образу.
30*19 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Одна |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴







