Годинник на ланцюжку, "Сніч", прикраса Snitch, Гаррі Поттер, чорний



Опис
Snitch — у сучасному квідичі це невелика кулька з крильцями, що літає самостійно і довільно над полем. Ловець, який упіймав його першим, приносить своїй команді 150 очок і закінчує гру.
Довжина ланцюжка 80 смХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Формат часу | 24 години |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 40 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



