Брелок на ключі, обважування на сумку або рюкзак у вигляді котика



Опис
Брелок на ключі, обважування на сумку або рюкзак у вигляді котика
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Нестандартна |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Тематика малюнка/форми | Казки, мультфільми, Тварини |
| Вид брелока | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴



