Опис
Чорна сумка з написом "Відьма".
Має один відділ.
ширина 25
висота 20
Має один відділ.
ширина 25
висота 20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Етнічний |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴






